Inovacijų ir technologijų grupė (Vilniaus miesto savivaldybė)
Hack me if you can
2021

Kur galima rasti sprendimą: https://vilnius.lt/lt/vilnius-2in/kibernetinis-saugumas/

Kodėl ir kaip?

Sukurta iniciatyva yra unikali mūsų regione – mes kviečiame „Hakerius“ laužyti mūsų sistemas legaliai, taip patiems įgaunant patirties. Buvo sukurtas procesas, kurio metu išoriniams vartotojams numatyta galimybė legaliai laužtis į sistemas, o radus klaidas, jos būtų pašalintos greičiau nei nutekėtų informacija.

Kuo išskirtinis?

Šis mūsų sukurtas procesas gali būti replikuojamas ir pritaikomas įvairiose privataus ir valstybinio sektoriaus organizacijose, o šiuo metu bus panaudotas ir kuriant nacionalinį įsilaužymų prevencijos procesą. Niekas geriau neras klaidų sistemose nei savamoksliai smalsūs „hakeriai“ - kai vienos valstybinio sektoriaus organizacijos nereaguodamos į į jų pranešimus pradėdavo teisines procedūras, mes suteikėme jiems galimybę išsibandyti save bei informuoti mus apie galimas grėsmes.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.