UAB Diginet LT
CVbankas.lt
2013

Kur galima rasti sprendimą: www.cvbankas.lt

Kodėl ir kaip?

CVbankas.lt – lankomiausias darbo paieškos portalas, kuriame publikuojama daugiau nei trijų tūkstančių įmonių skelbimai Lietuvoje ir užsienyje. CVbankas.lt darbo ieškantiems žmonėms suteikia galimybę sukurti CV ir kandidatuoti pagal portale skelbiamus darbo skelbimus. Darbdaviai gali publikuoti darbo skelbimus bei ieškoti darbuotojų CV duomenų bazėje. CVbankas.lt nuolat įgyvendina inovacijas, pvz., Facebook ir Linkedln prisijungimai, palengvinantys registraciją, padedantys greičiau užpildyti CV ir pamatyti, kokių bendrų pažinčių turite su pasirinktos įmonės darbuotojais.

Kuo išskirtinis?

CVbankas.lt yra naudingas darbdaviams, kuriems labai palengvinama darbuotojų paieška: jie gali dėti skelbimą ir laukti kandidatų į siūlomą poziciją arba patys ieškotis tinkamo darbuotojo CV duomenų bazėje. Darbo ieškantiesiems taip pat supaprastinamas darbo paieškos procesas: jie gali kandidatuoti pagal darbo skelbimus, arba susikurti CV ir laukti, kol jį suras darbdaviai. Darbo ieškantiesiems labai patraukli prisijungimo per Facebook funkcija, kurios dėka kiekviename darbo skelbime galima pamatyti, kokių bendrų pažinčių turite su pasirinktos įmonės darbuotojais.


Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies).

Būtinieji slapukai įdiegiami automatiškai ir jiems nėra reikalingas Jūsų sutikimas. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.